Emniyet Müdürü Kadri Kartal, Her Zaman Yanınızdayız

Kırıkkale Emniyet Müdürü Kadri Kartal, Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret ederek her zaman gazilerin yanında olduklarını söyledi.

Çalışmalarınızı Takdir Ediyoruz

Geçtiğimiz hafta kutlanan Gaziler Günü sonrasında ziyaretçileri kabul eden Kırıkkale Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği dün Emniyet Müdürü Kadri Kartal ve beraberindeki emniyet teşkilatı yetkililerini ağırladı. Emniyet teşkilatı olarak her zaman gazilerle ve şehit aileleriyle bir arada olduklarını belirterek derneğin yürüttüğü gayretli çalışmaları da takdirle karşıladıklarını söyledi. Gaziler Derneğinde sağlanan birlikteliğin, aynı kaderi paylaşan insanların bir arada olması, sosyal hayatın içerisinde olması noktasında oldukça faydalı olduğunu kaydeden Emniyet Müdürü Kartal, Dernek Başkanı Rıfat Öcal’ı sağlanan bu birliktelikten ve çalışmalarından dolayı kutladı.

Kartal Herzaman Yardımcı Olacağız

Emniyet Müdürü Kartal’ın ve emniyet yetkililerinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Rıfat Öcal, konuşmasına geçtiğimiz hafta Polis Evinde düzenlenen organizasyonda gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek başladı. Emniyet teşkilatı yetkililerinin ve çalışanlarının her zaman yanlarında olduklarını ve ellerinden gelen desteği sağlamak için çalıştıklarını söyleyen Öcal, çalışmalarını bir dernek hüviyetiyle birlikte bir aile ortamı sağlama yönünde yapıldığını ifade etti. Ziyarette gazilerle de sohbet eden Emniyet Müdürü Kartal, kendilerine aktarılan konularla ilgili çözümler bulunacağını söyledi. Emniyet Müdürü Kartal, dernek binasının bahçesinde bulunan kamelyanın üzerinin kapatılması konusuyla ilgili olarak yardımcı olacaklarını söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir